Rezerwacje łowisk /Terminarz imprez sportowych kół i okręgu 2024

Powiadom znajomego:

ŁOWISKO DATA Koło/Okręg
RZEKA BUG         _______________________________   ________________________________________
     

DOROHUSK ZA SZKOŁĄ

ŚWIERŻE

WOLA UHRUSKA. SEKTOR A,B,C

SIEDLISZCZE

WOLA UHRUSKA SEKTOR A,B,C

OKOPY

Włodawa

DUBIENKA SEKTOR A,B,C

KOLEMCZYCE

WOLA UHRUSKA SEKTOR A,B,C

SIEDLISZCZE

SIEDLISZCZE 2

WŁODAWA

DOROHUSK

STAROSIELE SEKTOR A

WOLA UHRUSKA SEKTOR A,B,C

WOLA UHRUSKA SEKTOR A,B,C

OKOPY

WŁODAWA

WOLA UHRUSKA SEKTOR A,B,C

WOLA UHRUSKA SEKTOR B,C

WOLA UHRUSKA SEKTOR A

ŚWIERŻE-HNISZÓW

WOLA UHRUSKA SEKTOR A,B

SIEDLISZCZE

SIEDLISZCZE

ORCHÓWEK

WŁODAWA

STAROSIELE SEKTOR A,B

STAROSIELE SEKTOR C

WOLA UHRUSKA SEKTOR A,B,C

WOLA UHRUSKA SEKTOR A,B,C

DOROHUSK 

WOLA UHRUSKA SEKTOR A,B,C

DOROHUSK (BUCHTA)

WOLA UHRUSKA SEKTOR A,B,C

WOLA UHRUSKA SEKTOR A,B

WOLA UHRUSKA SEKTOR C,D

DOROHUSK

HUSYNNE

Wola Uhruska A,B

WOLA UHRUSKA SEKTOR A,B,C

OKOPY

WOLA UHRUSKA C,D

WOLA UHRUSKA SEKTOR A,B

WOLA UHRUSKA SEKTOR A,B,C,D

SIEDLISZCZE

OKOPY

DOROHUSK

ZBEREŻE

WOLA UHRUSKA SEKTOR A,B,C

SIEDLISZCZE

WOLA UHRUSKA SEKTOR A,B

WOLA UHRUSKA SEKTOR C,D

STAROSIELE SEKTOR A,B

DUBIENKA STAROSIELE  C

DOROHUSK (BUCHTA)

WOLA UHRUSKA SEKTOR A,B,C

OKOPY

WOLA UHRUSKA SEKTOR A,B,C

WOLA UHRUSKA SEKTOR A,B,C

ŚWIERŻE

DOROHUSK

STAROSIELE SEKTOR B

WOLA UHRUSKA SEKTOR A,B,C

WOLA UHRUSKA SEKTOR B,C

SIEDLISZCZE

ZBEREŻE

STAROSIELE SEKTOR A,B

WOLA UHRUSKA SEKTOR A,B

DUBIENKA-STAROSIELE

WOLA UHRUSKA SEKTOR A,B,C

OKOPY

WOLA UHRUSKA SEKTOR B

STAROSIELE SEKTOR A,B,C

WOLA UHRUSKA SEKTOR A,B,C

WOLA UHRUSKA SEKTOR A,B,C

DUBIENKA

ORCHÓWEK

SIEDLISZCZE

OKOPY

WOLA UHRUSKA SEKTOR A,B,C

WOLA UHRUSKA SEKTOR A,B,C

DOROHUSK

ŚWIERŻE

KOLEMCZYCE- UCHAŃKA

BYTYŃ

DOROHUSK

WOLA UHRUSKA SEKTOR A

KOLEMCZYCE

DUBIENKA-STAROSIELE

DOROHUSK (BUCHTA)

OKOPY

UCHAŃKA-KOLEMCZYCE

WOŁCZYNY

STAROSIELE SEKTOR B,C

OKOPY

STAROSIELE SEKTOR B,C

KOLEMCZYCE

DOROHUSK (ZA SZKOŁĄ)

WOLA UHRUSKA SEKTOR A,B,C

WOLA UHRUSKA SEKTOR A,B,C

WOLA UHRUSKA SEKTOR A,B,C

WOLA UHRUSKA SEKTOR A,B,C

SIEDLISZCZE

WOLA UHRUSKA SEKTOR A,B,C

KOLEMCZYCE- UCHAŃKA

WOLA UHRUSKA SEKTOR A,B,C

ŚWIERŻE HNISZÓW

ŚWIERŻE-KOLEMCZYCE

ORCHÓWEK

ŚWIERŻE HNISZÓW

21.04.2024R.

05.05.2024R.

11.05.2024R.   

12.05.2024R.

12.05.2024R.

12.05.2024R.

12.05.2024R.

19.05.2024R.

19.05.2024R.

19.05.2024R.

26.05.2024R.

26.05.2024R.

02.06.2024R.

09.06.2024R.

09.06.2024R.

15.06.2024R.

16.06.2024R.

16.06.2024R.

16.06.2024R.

22.06.2024R.

23.06.2024R.

23.06.2024R.

23.06.2024R.

29.06.2024R.

29.06.2024R.

23.06.2024R.

30.06.2024R.

30.06.2024R.

30.06.2024R.

30.06.2024R.

06.07.2024R.

07.07.2024R.

13.07.2024R.

14.07.2024R.

20.07.2024R.

20.07.2024R.

21.07.2024R.

21.07.2024R.

21.07.2024R.

21.07.2024R.

27.07.2024R.

28.07.2024R.

28.07.2024R.

03.08.2024R.

03.08.2024R.

04.08.2024R.

04.08.2024R.

04.08.2024R.

04.08.2024R.

04.08.2024R.

10.08.2024R.

11.08.2024R.

11.08.2024R.

11.08.2024R.

11.08.2024R.

18.08.2024R.

18.08.2024R.

18.08.2024R.

18.08.2024R.

24.08.2024R.

25.08.2024R.

25.08.2024R.

25.08.2024R.

25.08.2024R.

31.08.2024R.

01.09.2024R.

01.09.2024R.

01.09.2024R.

01.09.2024R.

07.09.2024R.

07.09.2024R.

08.09.2024R.

08.09.2024R.

09.09.2024R.

09.09.2024R.

14.09.2024R.

15.09.2024R.

15.09.2024R.

15.09.2024R.

15.09.2024R.

15.09.2024R.

21.09.2024R.

22.09.2024R.

28.09.2024R.

28.09.2024R.

29.09.2024R.

29.09.2024R.

29.09.2024R.

29.09.2024R.

06.10.2024R.

06.10.2024R.

06.10.2024R.

06.10.2024R.

13.10.2024R.

13.10.2024R.

13.10.2024R.

13.10.2024R.

20.10.2024R.

20.10.2024R.

20.10.2024R.

20.10.2024R.

26.10.2024R.

27.10.2024R.

03.11.2024R.

10.11.2024R.

10.11.2024R.

10.11.2024R.

11.11.2024R.

11.11.2024R.

17.11.2024R.

01.12.2024R.

15.12.2024R.

KOŁO SUKCES

KOŁO CHEŁM MIASTO

WODA ZASTĘPCZA  I GP SPŁAWIK    

KOŁO PASJA WIERZBICA

KOŁO WOLA UHRUSKA

KOŁO SANDACZ SIENNICA

KOŁO PZW DUBECZNO

KOŁO WODNIK 

KOŁO SUKCES 

KOŁO WOLA UHRUSKA

KOŁO SAZAN RUDA HUTA

KOŁO LIN SAWIN

KOŁO WŁODAWA

KOŁO DOROHUSK

KOŁO DUBIENKA

KOŁO WOLA UHRUSKA

II GRAND PRIX SPŁAWIK

KOŁO SANDACZ SIENNICA

KOŁO DUBECZNO

II GRAND PRIX FEEDER

KOŁO MOCZYKIJ

KOŁO WOLA UHRUSKA

KOŁO SUKCES

KOŁO BRZANA

KOŁO SUM CEMENTOWNIA

KOŁO PZW SAZAN RUDA HUTA

KOŁO SIEJA WŁODAWA

KOŁO WŁODAWA

KOŁO ZŁOTA RYBKA

KOŁO DUBIENKA

WIELOBÓJ WĘDKARSKI

WIELOBÓJ WĘDKARSKI

KOŁO DOROHUSK

KOŁO WOLA UHRUSKA

KOŁO SUKCES

WODA ZASTĘPCZA  III GP SPŁAWIK   

KOŁO BRZANA

KOŁO WOLA UHRUSKA

KOŁO CH.S.M.

KOŁO DOROHUSK

KOŁO KOMUNALNIK

WODA ZASTĘPCZA  III GP FEEDER

KOŁO REJOWIEC

KOŁO PZW WŁODAWA

KOŁO BRZANA

KOŁO MOCZYKIJ

KOŁO SUM CEMENTOWNIA

KOŁO SUKCES

KOŁO DOROHUSK

KOŁO WOLA UHRUSKA

OKRĘGOWE ZAWODY 55+

KOŁO WODNIK

KOŁO CH.S.M.

KOŁO WOLA UHRUSKA

KOŁO DUBIENKA

KOŁO SUKCES

KOŁO DOROHUSK

KOŁO WOLA UHRUSKA

KOŁO SANDACZ SIENNICA

ZAWODY 3 KÓŁ KOMUNALNIK

KOŁO WODNIK

KOŁO CH.S.M.

KOŁO DOROHUSK

KOŁO DUBIENKA

ZAWODY DLA DZIAŁACZY

KOŁO WOJSKOWE

KOŁO WOLA UHRUSKA

KOŁO WŁODAWA

KOŁO ZŁOTA RYBKA

KOŁO SUM CEMENTOWNIA

KOŁO ZAKŁAD KARNY

KOŁO WODNIK

KOŁO WODNIK

KOŁO CERAMIK

KOŁO DUBIENKA

FEEDEROWE MO I TURA

FEEDEROWE MO II TURA

KOŁO SUKCES

KOŁO SIEJA WŁODAWA

KOŁO LIN SAWIN

KOŁO REJOWIEC

SPŁAWIKOWE MO I TURA

SPŁAWIKOWE MO II TURA

KOŁO DOROHUSK

KOŁO KOMUNALNIK

KOŁO WODNIK

KOŁO WOLA UHRUSKA

KOŁO WOJSKOWE

KOŁO CERAMIK

KOŁO MOCZYKIJ

KOŁO SUM CEMENTOWNIA

KOŁO SUKCES

KOŁO DOROHUSK

KOŁO CH.S.M.

KOŁO SIEJA WŁODAWA

KOŁO KOMUNALNIK

KOŁO SANDACZ SIENNICA

KOŁO WOJSKOWE

KOŁO BRZANA

KOŁO SUKCES

KOŁO WOLA UHRUSKA

REZERWACJA ŁOWISKA

REZERWACJA ŁOWISKA

KOŁO BRZANA

KOŁO MOCZYKIJ

KOŁO WOLA UHRUSKA

KOŁO SUM CEMENTOWNIA

KOŁO WODNIK

KOŁO CH.S.M.

KOŁO BRZANA

KOŁO SIEJA WŁODAWA

KOŁO DOROHUSK

     
STARORZECZE POMPKA DATA KOŁO/OKRĘG
     
 

11.05.2024R,

12.05.2024R.

29.06.2024R.

30.06.2024R.

06.07.2024R.

07.07.2024R.

04.08.2024R.

18.08.2024R.

25.08.2024R.

31.08.2024R.

KOŁO ZAKŁAD KARNY

KOŁO WOLA UHRUSKA

KOŁO WOLA UHRUSKA

KOŁO WOLA UHRUSKA

WIELOBÓJ WĘDKARSKI

WIELOBÓJ WĘDKARSKI

KOŁO BRZANA

KOŁO WOLA UHRUSKA

KOŁO SAZAN RUDA HUTA

ZAWODY DLA DZIAŁACZY

     
STARORZECZE POMPKA II DATA KOŁO/OKRĘG
 

28.04.2024R.

11.05.2024R.

12.05.2024R.

02.06.2024R.

03.08.2024R.

04.08.2024R.

18.08.2024R.

KOŁO WOLA UHRUSKA

KOŁO ZAKŁAD KARNY

KOŁO WOLA UHRUSKA

KOŁO WOLA UHRUSKA

KOŁO BRZANA

KOŁO BRZANA

KOŁO WOLA UHRUSKA

     
RZEKA WIEPRZ DATA KOŁO/OKRĘG

I KŁADKA

TARNOGÓRA

PROŚCICA

STĘŻYCA

TARNOGÓRA

PROŚCICA

STĘŻYCA

TARNOGÓRA

STĘŻYCA

TARNOGÓRA

STĘŻYCA

STĘŻYCA

TARNOGÓRA

STĘŻYCA

TARNOGÓRA

DOROHUCZA

TARNOGÓRA

PROŚCICA

DOROHUCZA

TARNOGÓRA

TARNOGÓRA

17.03.2024R.

23.03.2024R.

24.03.2024R.

07.04.2024R.

21.04.2024R.

21.04.2024R.

27.04.2024R.

19.05.2024R.

02.06.2024R.

21.07.2024R.

28.07.2024R.

31.08.2024R.

01.09.2024R.

07.09.2024R.

15.09.2024R.

22.09.2024R.

29.09.2024R.

29.09.2024R.

06.10.2024R.

20.10.2024R.

27.10.2024R.

KOŁO KRASNYSTAW MIASTO

KOŁO KOMUNALNIK

KOŁO CERAMIK

KOŁO SANDACZ SIENNICA

KOŁO WODNIK

KOŁO ZŁOTA RYBKA

KOŁO ŁOPIENNIK

KOŁO KRASNYSTAW MIASTO

KOŁO ŁOPIENNIK

KOŁO CERAMIK

KOŁO ZŁOTA RYBKA

KOŁO ŁOPIENNIK

KOŁO KRASNYSTAW MIASTO

KOŁO ŁOPIENNIK

KOŁO SANDACZ SIENNICA

KOŁO PASJA WIERZBICA

KOŁO CERAMIK

KOŁO ZŁOTA RYBKA

KOŁO PASJA WIERZBICA

KOŁO WODNIK

KOŁO KRASNYSTAW MIASTO

     
ZBIORNIK NIWA DATA KOŁO/OKRĘG

SEKTOR A,B

SEKTOR C

SEKTOR A

SEKTOR B

SEKTOR A

07.04.2024R.

21.01.2024R.

21.01.2024R.

21.01.2024R.

28.01.2024R.

KOŁO PZW MOCZYKIJ

KOŁO PZW WOLA UHRUSKA

KOŁO PZW WOJSKOWE

KOŁO PZW SUM CEMENTOWNIA

KOŁO MOCZYKIJ

SEKTOR A,B

SEKTOR A,B

SEKTOR C

SEKTOR C

SEKTOR A,B

SEKTOR C

SEKTOR B,C

SEKTOR A,B,C

SEKTOR A,B

SEKTOR C

SEKTOR A,B

SEKTOR A

SEKTOR C

SEKTOR A,B,C

SEKTOR A,B,C

SEKTOR B,C

SEKTOR A

SEKTOR A,B,C

SEKTOR B

SEKTOR A

SEKTOR C

SEKTOR C

SEKTOR A,B,C

SEKTOR B,C

SEKTOR A

SEKTOR B,C

SEKTOR A

SEKTOR B,C

SEKTOR A

SEKTOR B,C

SEKTOR A

SEKTOR C

SEKTOR A,B

SEKTOR C

SEKTOR A,B

SEKTOR A,B,C

SEKTOR C

SEKTOR A,B,C

SEKTOR A

SEKTOR A

SEKTOR C

SEKTOR C

SEKTOR A,B

SEKTOR B,C

SEKTOR A,B

SEKTOR A,B,C

SEKTOR A,B,C

SEKTOR A,B,C

SEKTOR A,B,C

SEKTOR A,B,C

SEKTOR A,B,C

SEKTOR A,B,C

SEKTOR C

SEKTOR C

SEKTOR A,B,C

SEKTOR A,B,C

23.03.2024R.

21.04.2024R.

21.04.2024R.

27.04.2024R.

28.04.2024R.

28.04.2024R.

05.05.2024R.

11.05.2024R.

12.05.2024R.

12.05.2024R.

18.05.2024R.

19.05.2024R.

18/19.05.2024R.

25.05.2024R.

26.05.2024R.

01.06.2024R.

01.06.2024R.

02.06.2024R.

03.06.2024R

08.06.2024R.

15.06.2024R.

16.06.2024R.

22.06.2024R.

29.06.2024R.

29.06.2024R.

30.06.2024R.

30.06.2024R.

06.07.2024R.

06.07.2024R.

07.07.2024R.

07.07.2024R.

13.07.2024R.

13.07.2024R.

14.07.2024R.

14.07.2024R.

20.07.2024R.

21.07.2024R.

28.07.2024R.

03.08.2024R.

04.08.2024R.

10.08.2024R.

11.08.2024R.

11.08.2024R.

17.08.2024R.

24.08.2024R.

01.09.2024R.

05.09.2024R.

06.09.2024R.

07.09.2024R.

08.09.2024R.

14.09.2024R.

15.09.2024R.

29.09.2024R.

13.10.2024R.

26.10.2024R.

27.10.2024R.

KOŁO BRZANA

KOŁO CH.S.M.

KOŁO WOLA UHRUSKA

KOŁO SUM CEMENTOWNIA

KOŁO WOJSKOWE

KOŁO LIN SAWIN

KOŁO PZW WODNIK

I GP SPŁAWIK SENIOR I MŁODZIEŻ    

KOŁO MOCZYKIJ

KOŁO LIN SAWIN

KOŁO SUM CEMENTOWNIA

KOŁO BRZANA

KOŁO PZW CH.S.M.

REZERWACJA ŁOWISKA

I GRAND PRIX FEEDER

KOŁO KOMUNALNIK

KOŁO PZW SUM CEMENTOWNIA

KOŁO PASJA WIERZBICA

KOŁO PZW SAZAN RUDA HUTA

KOŁO PASJA WIERZBICA

KOŁO LIN SAWIN

KOŁO LIN SAWIN

WODA ZASTĘPCZA II GP FEEDER

KOŁO WODNIK

KOŁO KOMUNALNIK

KOŁO WODNIK

KOŁO KOMUNALNIK

KOŁO CH.S.M.

KOŁO LIN SAWIN

KOŁO CH.S.M.

KOŁO LIN SAWIN

KOŁO MOCZYKIJ

KOŁO SUM CEMENTOWNIA

KOŁO MOCZYKIJ

KOŁO SUM CEMENTOWNIA

III GRAND PRIX SPŁAWIK

KOŁO PASJA WIERZBICA

III GRAND PRIX FEEDER

KOŁO PASJA WIERZBICA

KOŁO PASJA WIERZBICA

KOŁO WOJSKOWE

KOŁO WOJSKOWE

KOŁO WODNIK

LOŁO LIN SAWIN

KOŁO BRZANA

KOŁO LIN SAWIN

III GRAND PRIX KARP

III GRAND PRIX KARP

III GRAND PRIX KARP

III GRAND PRIX KARP

KOŁO PZW BRZANA

KOŁO PZW KOMUNALNIK

KOŁO LIN SAWIN

KOŁO LIN SAWIN

REZERWACJA ŁOWISKA

REZERWACJA ŁOWISKA

ZBIORNIK TULIGŁOWY DATA KOŁO/OKRĘG
     

SEKTOR A,B

 

SEKTOR A,B

SEKTOR A

SEKTOR A

SEKTOR A

SEKTOR A,B

SEKTOR A,B

SEKTOR A

SEKTOR B

SEKTOR A

SEKTOR A,B

SEKTOR A,B

SEKTOR A

SEKTOR A,B

SEKTOR A,B

SEKTOR A

SEKTOR A,B

SEKTOR A,B

SEKTOR A,B

SEKTOR A,B

SEKTOR A,B

SEKTOR A,B

SEKTOR A,B

SEKTOR A,B

10.03.2024R.

24.03.2024r.

07.04.2024R.

14.04.2024R.

21.04.2024R.

27.04.2024R.

28.04.2024R.

05.05.2024R.

12.05.2024R.

12.05.2024R.

18.05.2024R.

02.06.2024R.

09.06.2024R.

15.06.2024R.

16.06.2024R.

23.06.2024R.

07.07.2024R.

13.07.2024R.

14.07.2024R.

20/21.07.2024R.

03.08.2024R.

04.08.2024R.

17/18.08.2024R.

22.09.2024R.

27.10.2024R.

KOŁO CH.S.M.

Koło PZW Moczykij

KOŁO KRASNYSTAW MIASTO

KOŁO WOJSKOWE

KOŁO CERAMIK

KOŁO KRASNYSTAW MIASTO

KOŁO CERAMIK

SPŁAWIKOWE MO MŁODZIEŻY I KOBIET

KOŁO CERAMIK

KOŁO ŁOPIENNIK

KOŁO KOMUNALNIK

KOŁO WODNIK

OTWARTE ZAWODY 

KOŁO ZŁOTA RYBKA

II GP MŁODZIEŻY I KOBIET

KOŁO KRASNYSTAW MIASTO

KOŁO CERAMIK

KOŁO SAZAN RUDA HUTA

KOŁO SAZAN RUDA HUTA

KOŁO MOCZYKIJ

KOŁO KRASNYSTAW MIASTO

KOŁO KRASNYSTAW MIASTO

KOŁO ŁOPIENNIK

KOŁO BRZANA

KOŁO CH.S.M.

ZBIORNIK STAW DATA KOŁO/OKRĘG
 

 

28.04.2024R.

01.06.2024R.

02.06.2024R.

09.06.2024R.

18.08.2024R.

25.08.2024R.

08.09.2024R.

15.09.2024R.

22.09.2024R.

 

KOŁO PASJA WIERZBICA

KOŁO SUM CEMENTOWNIA

KOŁO BRZANA

KOŁO SUKCES

KOŁO PASJA WIERZBICA

KOŁO BRZANA I SUM CEM.

KOŁO PASJA WIERZBICA

KOŁO CH.S.M.

KOŁO CH.S.M.

     
ZBIORNIK WYTYCZNO DATA KOŁO/OKRĘG
     
 

05.05.2024R.

19.05.2024R.

01.06.2024R.

06.06.2024R.

07.06.2024R.

08.06.2024R.

09.06.2024R.

22.06.2024R.

11.07.2024R.

12.07.2024R.

13.07.2024R.

14.07.2024R.

21.07.2024R.

05.09.2024R.

06.09.2024R.

07.09.2024R.

07.09.2024R.

08.09.2024R.

29.09.2024R.

13.10.2024R.

KOŁO URSZULIN

KOŁO URSZULIN

KOŁO URSZULIN

I GRAND PRIX KARP

I GRAND PRIX KARP

I GRAND PRIX KARP

I GRAND PRIX KARP

KOŁO URSZULIN

II GRAND PRIX KARP

II GRAND PRIX KARP

II GRAND PRIX KARP

II GRAND PRIX KARP

KOŁO URSZULIN

WODA ZASTĘPCZA III GP KARP

WODA ZASTĘPCZA III GP KARP

WODA ZASTĘPCZA III GP KARP

KOŁO URSZULIN

WODA ZASTĘPCZA III GP KARP

KOŁO URSZULIN

KOŁO URSZULIN

ZBIORNIK ŻÓŁTAŃCE DUŻY DATA KOŁO/OKRĘG
 

14.04.2024R.

20.04.2024R.

21.04.2024R.

28.04.2024R.

05.05.2024R.

18.05.2024R.

01.06.2024R

02.06.2024R.

09.06.2024R.

22.06.2024R.

14.07.2024R.

20.07.2024r.

18.08.2024R.

24.08.2024R.

31.08.2024R.

28.09.2024R.

06.10.2024R.

KOŁO SAZAN RUDA HUTA

KOŁO ZAKŁAD KARNY

KOŁO BRZANA

KOŁO WODNIK

KOŁO SUKCES

KOŁO WODNIK

KOŁO WODNIK

KOŁO SUKCES

KOŁO WODNIK

KOŁO CHEŁM MIASTO

KOŁO WODNIK

KOŁO CHEŁM MIASTO

KOŁO CHEŁM MIASTO

KOŁO WODNIK

KOŁO CH.S.M.

KOŁO CHEŁM MIASTO

KOŁO CHEŁM MIASTO

     
ZBIORNIK ŻÓŁTAŃCE MAŁY DATA KOŁO/OKRĘG
 

21.04.2024R

01.06.2024R.

KOŁO BRZANA

KOŁO MOCZYKIJ

     
ZBIORNIK STAŃKÓW DATA KOŁO/OKRĘG

przy pomostach

od Okszowa

 

21.01.2024

21.01.2024

04.02.2024R.

26.05.2024R.

02.06.2024R.

14.09.2024R.

Koło PZW Wodnik

Koło PZW CH.S.M.

KOŁO BRZANA

KOŁO CHEŁM MIASTO

KOŁO CHEŁM MIASTO

KOŁO CHEŁM MIASTO

     
ZBIIORNIK HUSYNNE DATA KOŁO/OKRĘG
 

21.01.2024R.

14.04.2024R.

02.06.2024R.

06.06.2024R.

27.10.2024R.

KOŁO DOROHUSK

KOŁO DOROHUSK

KOŁO DOROHUSK

KOŁO DOROHUSK

KOŁO MOCZYKIJ

     
JEZIORO LIPIENIEC DATA KOŁO/OKRĘG
 

21.01.2024R.

28.01.2024R.

10.08.2024R.

KOŁO SIEJA WŁODAWA

KOŁO SIEJA WŁODAWA

KOŁO SIEJA WŁODAWA

     
JEZIORO GLINKI DATA KOŁO/OKRĘG
 

24.03.2024r.

07.04.2024R.

14.04.2024R.

21.04.2024R.

28.04.2024R.

03.05.2024R.

11.05.2024R.

18.05.2024R.

19.05.2024R.

09.06.2024R

15.06.2024R.

16.06.2024R.

07.07.2024R.

14.09.2024R.

15.09.2024R.

28.09.2024R.

06.10.2024R.

KOŁO KOMUNALNIK

KOŁO WŁODAWA

KOŁO SIEJA WŁODAWA

KOŁO WŁODAWA

KOŁO WŁODAWA

KOŁO WŁODAWA

NSZZP we Włodawie

KOŁO WOJSKOWE

KOŁO WOJSKOWE

KOŁO LIN SAWIN

KOŁO SIEJA WŁODAWA

KOŁO SIEJA WŁODAWA

KOŁO PASJA WIERZBICA

KOŁO MOCZYKIJ

KOŁO MOCZYKIJ

KOŁO SIEJA WŁODAWA

KOŁO WŁODAWA

     
JEZIORO BIAŁE DATA KOŁO/OKRĘG
     
 

12.05.2024R.

06.10.2024R.

12.10.2024R.

19.10.2024R.

20.10.2024R.

Koło PZW Włodawa, NSZZP we Włodawie

KOŁO WOJSKOWE

MO SPINNING TEAM I TURA

KOŁO ZAKŁAD KARNY

KOŁO WŁODAWA

JEZIORO DEUSZE DATA KOŁO/OKRĘG
     
 

08.09.2024R.

15.09.2024R.

20.10.2024R.

KOŁO ZAKŁAD KARNY

KOŁO SUKCES

KOŁO WOJSKOWE

JEZIORO SUMIN DATA KOŁO/OKRĘG
     
  13.10.2024R. MO SPINNING TEAM II TURA
GLINIANKA HORODYSZCZE DATA KOŁO/OKRĘG
 

28.04.2024R.

02.06.2024R.

Koło SUKCES

KOŁO ZAKŁAD KARNY

     
GLINIANKA PAWŁÓW DATA KOŁO/OKRĘG
 

27.04.2024R.

28.04.2024R.

02.06.2024R.

08.09.2024R.

12.10.2024R.

KOŁO REJOWIEC

KOŁO WIERZBICA

KOŁO PASJA WIERZBICA

KOŁO REJOWIEC

KOŁO REJOWIEC

     
zbiornik Zahajki                                                                                                                            
  12.05.2024R. KOŁO SIEJA WŁODAWA
     
zbiornik Siennica Różana                                                                                                                 
 

26.05.2024R.

01-02.06.2024R.

09.06.2024R.

16.06.2024R.

23.06.2024R.

21.07.2024R

06.10.2024 R.

KOŁO CHEŁM MIASTO

KOŁO KRASNYSTAW MIASTO

KOŁO SUKCES

KOŁO BRZANA

KOŁO PZW CH.S.M.

KOŁO ŁOPIENNIK

KOŁO WODNIK

     
Zbiornik Dubienka                                                                                                                  
 

01.06.2024R.

20.10.2024R.

KOŁO DUBIENKA

KOŁO DUBIENKA

     
 Jezioro Święte                                                                                                                  
     
TORFIANKI RUDA HUTA 27.10.2024R. KOŁO SAZAN RUDA HUTA

UWAGA !!!

NA RZECE BUG W WOLI UHRUSKIEJ I DUBIENCE (STAROSIELE) NA ZBIORNIKU NIWA I i ZBIORNIKU TULIGŁOWY

WPROWADZA SIĘ SEKTORY DO REZERWACJI DLA KÓŁ PZW.

PRZY REZERWACJI TERMINU ZAWODÓW KOŁO MUSI OKREŚLIĆ JAKI SEKTOR REZERWUJE.

RZEKA BUG WOLA UHRUSKA

SEKTOR A - OD CERKIEWKI DO TABLICY GRANICA PAŃSTWA (DOJAZD PROSTO DO RZEKI)

SEKTOR B - OD TABLICY GRANICA PAŃSTWA DO STANOWISKA "BRZANOWEGO"

SEKTOR C - OD STANOWISKA "BRZANOWEGO" DO ROWKA

RZEKA BUG DUBIENKA (STAROSIELE)

SEKTOR A - OD ZNAKU GRANICZNEGO 949 DO ZNAKU GRANICZNEGO 950

SEKTOR B - OD ZNAKU GRANICZNEGO 950 DO ZNAKU GRANICZNEGO 951

SEKTOR C - OD ZNAKU GRANICZNEGO 951 W DÓŁ RZEKI

ZBIORNIK NIWA I (ZMIANA OZNAKOWANIA SEKTORÓW)

SEKTOR A - OD SZLABANU DO 3 SCHODÓW   

SEKTOR B - OD 3 SCHODÓW  DO PRZEWĘŻKI 

SEKTOR C - OD PRZEWĘŻKI DO OSTATNICH SCHODÓW OBOK ZBIORNIKA NIWA II

ZBIORNIK TULIGŁOWY

SEKTOR A - CAŁA GROBLA

SEKTOR B - POZOSTAŁA CZĘŚĆ ZBIORNIKA OD OGRODZENIA ZA BUDYNKIEM PZW

 

Menu